(050) 380-50-81
menu

Україна, Київ, вул. Кирилловская, д. 1-3 А, блок Б, офіс 21
Адреси складів:
08123, с. Чайки, вул. Антонова 8
с. Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 8 на відстані 1 км від Брест-Литовського шосе с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, 49 на відстані 4 км від Брест-Литовського шосе та 4 км від вулиці Велика Кільцева.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Фулфілмент в Києві та Київській області для інтернет-магазинів

Фулфілмент для інтернет-магазинів - це складські операції для B2C-сегменту. Головне в фулфілменті - швидке відправлення  товарів клієнтам інтернет-магазинів, які хочуть отримати товар через день-два після замовлення на сайті.

Як тільки продажі набирають обертів, інтернет-бізнес змушений розширювати площу свого складу і нарощувати персонал, а разом з цим і накладні витрати. Але є й інша можливість - перейти на професійний фулфілмент для інтернет-магазинів від логістичного оператора. Він допоможе уникнути додаткових інвестицій у бізнес (а часто й знизити ці вкладення), контролювати бюджет фулфілменту, який прямо корелюється з продажами, а найголовніше - сконцентруватися на його  розвитку й нарощуванні обертів.

Плюси сервісу фулфілмент-оператора в Києві та Київській області:

 • Економія на складських приміщеннях і оплаті складського персоналу в найдорожчому регіоні України;
 • Спрощення організаційних і контролюючих процесів складу + доставки для інтернет-магазину;
 • Можливості для масштабування інтернет-бізнесу;
 • Професійний сервіс високої якості;
 • Аналітика та систематизація замовлень інтернет-магазину.

Якщо Ви готові до викликів на шляху підкорення ринку збуту, то Вам просто необхідно скористатися послугою фулфілменту від PTL Group в Києві та Київській області!

Крім складських послуг, що входять в комплекс фулфілменту, ми пропонуємо:

 1. IT - послуги настройки обміну даними між системами обліку клієнта і складу під індивідуальні потреби і процеси клієнта.
 2. Аналітику - надання менеджменту інтернет-магазинів інформації у вигляді зручних звітів.

Фулфілмент

Фулфілмент-логістика для інтернет-магазинів в Києві дозволить Вам скоротити термін доставки вантажу в інші регіони України, оскільки доставка з Києва в основному займає не більше 24 годин. Склад фулфілмент-оператора забезпечить якісний сервіс і надасть всю необхідну інформацію для аналізу роботи інтернет-магазину, незалежно від свого місця розташування.

Транспортно-логістична компанія PTL Group - це прозорі умови співпраці, перевірені роками!

Послуги фулфілменту в Києві і Київському регіоні

Фулфілмент для інтернет-магазину в Києві від компанії PTL Group - це нові можливості для регіональних партнерів розширити свій бізнес в столичному регіоні.

Фулфілмент-послуги PTL Group включають в себе:

 1. Завантажувально-розвантажувальні роботи;
 2. Приймання товару - товар перевіряється на наявність зовнішніх дефектів упаковки, а також за необхідності перевіряється комплектність і функціональність товару;
 3. Зберігання товару - на вимогу, якщо товар залишається на складі більше 24 годин, застосовується адресне зберігання товарних позицій для швидкої комплектації замовлень і повного контролю товарних залишків;
 4. Комплектація - збірка замовлень для клієнтів інтернет-магазину;
 5. Упаковка - сформовані замовлення пакуються для транспортування з урахуванням їхньої специфіки та вимог кур'єрських служб;
 6. Колл-центр (опція) - незалежно від шляху надходження замовлення (онлайн-покупка через основний сайт, телефонний дзвінок і т.д.) співробітники колл-центру нададуть покупцеві консультацію щодо товару, який його цікавить,  і допоможуть розібратися в його перевагах.

Якщо Ви зробили вибір на користь фулфілмент-логістики, Ви зможете контролювати проведення вищеперелічених операцій через віддалений сервер і займатися суто організаційними питаннями Вашого бізнесу.

Наші клієнти

Вартість

Бюджет фулфілменту в основному залежить від кількості замовлень, що підлягають обробці, часу знаходження товару на зберіганні, а також площі складу, яка для цього буде необхідна. Якщо буде потрібен дзвінок оператора колл-центру або додаткове місце, то за це доведеться доплатити.

Плата за фулфілмент включає в себе вартість роботи співробітників компанії при сортуванні, обробці і доставці вантажів покупцеві. При розрахунку тарифів за обробку замовлень враховуються вага товару, витрати на його зберігання (основну роль грає обсяг), комплектацію та упаковку, а також обробку повернень з контролем одиниць, що повертаються, та оформленням необхідної документації.

Замовити фулфілмент

 

Фулфілмент для інтернет магазину

Логістика e-commerce

Логістика e-commerce, поряд із закупівлями і маркетингом, грає одну з основних ролей в діяльності інтернет-магазину.

Цільові споживачі послуг фулфілменту в сфері e-commerce:

 • інтернет-магазини - для розширення аудиторії та виходу товару на нові ринки збуту;
 • постачальники, які працюють в оффлайн-режимі, що добре зарекомендували себе на оптових ринках і планують провести оптимізацію каналів збуту за допомогою надходжень валюти;
 • іноземні інвестори, які прагнуть налагодити поставки продукції від українських виробників;
 • підприємці, які вже продають продукцію в країнах Заходу - щоб прискорити терміни доставки і підвищити якість свого сервісу.

Особливості фулфілменту від компанії PTL Group

Сервіс фулфілменту в логістиці, що надається компанією PTL Group для власників інтернет-магазинів, характеризується:

 • повним або частковим злиттям з обліковими системами клієнта, що належать до сфери управління замовленнями;
 • надійним зберіганням будь-яких вантажів у спеціально обладнаних складських приміщеннях;
 • якісним прийманням, упаковкою товару, консолідацією та маркіруванням товару;
 • оперативною взаємодією і допомогою при вирішенні проблем із поверненням;
 • швидкою доставкою вантажу в будь-яке місто з оформленням всіх необхідних документів і страхуванням вантажу.

Компанія PTL Group забезпечує оперативну і якісну доставку товарів по всій Україні. Ми надаємо онлайн-магазинам можливість скоротити витрати на організацію логістичних систем і сконцентруватися на збільшенні товарообігу, підвищуючи свою конкурентоспроможність.

Для зв'язку з нашими менеджерами та задля отримання всієї необхідної інформації телефонуйте за вказаним номером телефону або звертайтеся онлайн.

Найчастіші питання

✓Фулфілмент – що це таке?

Фулфілмент - сервіс, що включає в себе комплекс операцій, починаючи від звернення покупця з приводу  оформлення замовлення та закінчуючи його отриманням. До нього часто вдаються інтернет-магазини, віддаючи логістику на аутсорсинг в спеціалізовані компанії.

✓Які основні послуги фулфілмента?

До їх переліку входять операції складського зберігання вантажу, комплектації і упаковки товарів, прийому і обробки замовлень, отримання оплат від покупця, транспортування, а також оформлення повернень. При цьому інтернет-магазин може передати на аутсорсинг як всю логістику, так і окремі процеси.

✓Які переваги фулфілменту для E-commerce?

Вирішивши замовити фулфілмент, власник онлайн-магазину отримує можливість заощадити - йому не треба орендувати склад і платити його працівникам, а також він бере мінімальну участь у всіх процесах  і при цьому може зберігати необхідну йому кількість товару в складських приміщеннях.

✓Як оплачується фулфілмент?

Постачальник сплачує за прийом вантажу та його маркірування, поштучне зберігання, комплектацію й упаковку. Ціни за доставку відрізняються, оскільки багато що залежить від розмірів коробки, розташування клієнта, розцінок конкретного оператора й інших чинників.

✓Як працює фулфілмент для інтернет-магазину?

Існують кілька схем роботи операторів. Згідно з найбільш поширеною схемою оператор займається доставкою замовлення зі складу виробника або постачальника за адресою покупця. Також він забезпечує упаковку, проміжне зберігання, комплектацію і збирає посилку.

Замовити послугу