(050) 380-50-81
menu

Україна, Київ, вул. Кирилловская, д. 1-3 А, блок Б, офіс 21
Адреси складів:
08123, с. Чайки, вул. Антонова 8
с. Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 8 на відстані 1 км від Брест-Литовського шосе с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, 49 на відстані 4 км від Брест-Литовського шосе та 4 км від вулиці Велика Кільцева.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Логістика для старт-апів

Логистика для стартаповТранспортна  логістика – це комплекс взаємозв'язаних заходів, націлений на мінімізацію витрат часу й фінансів.  Щоб правильно побудувати транспортну логістику на підприємстві, треба проаналізувати всі ключові її етапи (пункти відправлення й призначення, специфіку вантажу, що перевозиться), а також підібрати оптимальний транспорт, розробити економічно вигідний маршрут, проконтролювати  завантажувально-розвантажувальні роботи. 

Кожний із представлених етапів, у свою чергу, складається з багатьох чинників і обставин, що впливають на організацію транспортної логістики. Саме тому вагома частка компаній на українському ринку надає перевагу користуванню послугами логістичних компаній.

Сприяння старт-апам

Одним з основних напрямків роботи міжнародної транспортної компанії PTL Group є логістична підтримка для компаній початківців - так званих старт-апів. Надаючи комплекс послуг для розвитку старт-апів, ми намагаємося надати всебічну логістичну підтримку незалежно від стадії розвитку бізнесу, специфіки його роботи, обсягів виробництва, кількості персоналу та інших чинників. Наша задача - спланувати роботу Вашого бізнесу, налагодити внутрішні бізнес-процеси й організувати безперебійний логістичний цикл роботи компанії.

Технічний експорт продукції

Технический экспорт

Технічний експорт – один з нових напрямків логістичного бізнесу, що дозволяє компаніям, які не є суб'єктами ЗЕД, здійснювати будь-яку зовнішньоекономічну діяльність за межами України.  

Виступаючи технічним імпортером Вашого бізнесу, компанія PTL Group відкриває для Вас нові можливості й переваги:

 1. Скорочення витрат, пов'язаних з утриманням штатних відділів логістики, фінансового та юридичного відділів;
 2. Усунення від ряду специфічних задач, що виникають при веденні зовнішньоекономічної діяльності: складання контрактів, придбання валюти на ринку, відслідковування оплат, а також інші організаційні питання, пов'язані з зовнішньоекономічною діяльністю; 
 3. Придбання бажаного товару безпосередньо в Україні на підставі внутрішнього договору в місцевій валюті.

У результаті - технічний експорт продукції від компанії PTL Group дозволяє суттєво розширити географічну локацію Вашого бізнесу при відсутності прямої взаємодії власника бізнесу з агентами валютного валютного контролю, а також митними й податковими органами України та ін.  Але головне, що дає Вам технічний експорт продукції від компанії PTL Group, - це гарантію ведення зовнішньоекономічної діяльності!

Вихід продукції на зовнішній ринок

Очевидно, що експорт - це значущий інструмент для  розвитку бізнесу. Виводячи свій продукт на зовнішній ринок, компанія розширює ринок збуту товару, що виробляється, внаслідок чого збільшуються її обороти та прибуток. Для завоювання іноземного ринку український виробник повинен не тільки проаналізувати тенденції розвитку зовнішнього ринку, але й оцінити конкурентноспроможність свого продукту.  Вихід продукції на зовнішній ринок - це достатньо складний процес, що потребує відповідного досвіду та юридичних знань. Важливим фактором при просуванні продукції на зовнішній ринок є те, як упакований товар та  підготовлений до експорту, а також відповідність його маркірування й стікерування специфіці й категорії вантажу, що перевозиться.

Транспортно-логістична компанія PTL Group надає всі комплексні послуги по виходу продукції на зовнішній ринок, починаючи з пакування вантажу та його маркірування й закінчуючи його прямим експортом. 

Підготовка товарів для Amazon та Ebay

Логистика для стартаповAmazon и Ebay – світові торгівельні платформи, що містять в собі пропозиції від сторонніх продавців по всьому світу.  Для забезпечення високої якості обслуговування й Amazon, і Ebay  мають чітко встановлені правила розміщення товару на своєму ресурсі, а саме: 

 • необхідно класифікувати категорію товару;
 • оцінити його стан (товар новий чи вторинного використання);
 • надати клієнту максимально повну інформацію про товар, озвучуючи  його  комплектацію, вагу, габарити та умов доставки;
 • встановити ціну.

При успішному продажу товару необхідно подбати про наявність відповідного пакування, що гарантує максимальну безпеку вмісту при його транспортуванні. 

Спеціалісти компанії PTL Group досконало знають усі нюанси по розміщенню й просуненню товарів на торгівельних майданчиках світового значення. Окрім підготовки товару для розміщення на даних торгівельних майданчиках ми подбаємо про підвищення видимості Вашого продукту та його розміщенні на топових позиціях, що в рази скоротить середню тривалість перебування одиниці на ресурсі й дозволить збільшити  продажі компанії в цілому. 

Бізнес ніколи не повинен обмежуватись одним ринком збуту - розширюйте свої можливості разом з компанією PTL Group!

Підготовка всієї документації на експорт і митне оформлення

Митне оформлення являє собою підготовку великої кількості транспортних засобів і супроводжувальних документів.  Представлений пакет документів по тій чи іншій поставці повинен бути не тільки зібраний у повному обсязі й правильно оформлений, але й наданий у митницю в суворо встановлені терміни. З-за цього багато компаній, приймаючи рішення самостійно зайнятися підготовкою документації на експорт, найчастіше відкладають відправку на невизначений термін, а іноді навіть і зовсім не укладають угоду. 

Серед безлічі документів, необхідних для експорту, пропонуємо ознайомитися з найбільш значущими: 

 • паспорт угоди;
 • дозвільні документи (ліцензії, сертифікати, свідоцтва та т.п.);
 • рішення митного органу про присвоєння товару митного коду згідно з прийнятою класифікацією; 
 • вантажна митна декларація;
 • документ, що підтверджує факт здійснення зовнішньоторговельної угоди (контракт).

Транспортно-логістична компанія PTL Group готова взяти на себе підготовку всіх необхідних документів для митного оформлення експорту.  Завдяки значному досвіду в галузі міжнародної торгівлі ми гарантуємо якісне документальне оформлення товару на експорт в найкоротший термін. 

Доставка в будь-яку  точку світу

Враховуючи  значні можливості компанії PTL Group та  наявність міжнародних партнерів та різноманітних напрацювань, для нас просто не існує обмежень в доставці товарів наших клієнтів.  Наша компанія готова відправити товар у будь-яку країну світу незалежно від його категорії, обсягів та ваги.  Зокрема, популярністю серед українських відправників користуються такі країни: США, Грузія, Білорусь, Казахстан, Вірменія, країни Прибалтики та Європи. 

Ми пропонуємо:

 • розробку індивідуальних рішень;
 • орієнтацію на результат клієнта; 
 • грамотні шляхи здешевлення вартості перевезення вантажу;
 • оптимізацію робочих процесів Вашого бізнесу; 
 • комплексну організацію доставки вантажів.

Консалтингові послуги, побудування й оптимізація всіх логістичних процесів

Транспортно-логістична компанія PTL Group надає  консалтингові послуги для старт-апів. Основною задачею даної послуги є розробка стратегій і подальших дій для розвитку "молодого" бізнесу. 

Скориставшись старт-ап - консалтингом від компанії PTL Group, Ви отримаєте:

 1. Планування бізнесу - включає розробку реального бізнес-плану, із  озвучуванням основних механізмів отримання прибутку, опису продукту, що виробляється, пасивів і активів; 
 2. Створення презентацій  - допоможуть зацікавити потенційних інвесторів в продукті, який Ви продаєте, та в старт-апі в цілому. Як правило, презентація подається тезисно, з озвучуванням тільки основних моментів проекту. Для покращення візуального сприйняття  в якості додаткових матеріалів можуть бути використані анімації, відео, графіка, звук і пр.;
 3. Пошук інвестицій - ми подбаємо про пошук потенційних інвесторів і надамо консалтинг про правильне вкладання грошових коштів; 
 4. Технічне забезпечення - разова чи довгострокова підтримка старт-ап - ресурсу; 
 5. Юридична підтримка - забезпечить гідну юридичну підтримку на початковому етапі формування бізнесу, допоможе мінімізувати можливі правові ризики, а також дозволить бути впевненими у грамотності оформлення правових документів і рішень.

Транспортно-логістична компанія PTL Group – це індивідуальні рішення логістичних послуг для старт-апів!

 

Напишіть лист чи подзвоніть менеджерам PTL Group, аби замовити послугу!

sales@ptl-group.co.uk

☎ +38 (067) 231 15 17
☎ +38 (050) 411 12 51