(050) 380-50-81
menu

Україна, Київ, вул. Кирилловская, д. 1-3 А, блок Б, офіс 21
Адреси складів:
08123, с. Чайки, вул. Антонова 8
с. Чайки, вул. Авіаконструктора Антонова, 8 на відстані 1 км від Брест-Литовського шосе с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, 49 на відстані 4 км від Брест-Литовського шосе та 4 км від вулиці Велика Кільцева.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Шановні партнери, для Вашої зручності просимо Вас заповнити форму для прорахунку вартості перевезення. Будьте уважні при заповненні форми.

Увага: в разі відправки запиту фізичною особою, запиту на перевезення посилок, особистих речей, дрібногабаритних вантажів - запит розглядатись не буде.

Митно-брокерські послуги

Послуги митного брокера

Митний брокер – юридична особа, що представляє інтереси клієнта на митниці. В залежності від специфіки та обсягу необхідних послуг в Києві та Київській області митний брокер бере на себе чітко визначені повноваження, виконуючи митні послуги, передбачені раніше укладеною угодою. 

Транспортно-логістична компанія PTL Group надає повний комплекс митно-брокерських та логістичних послуг:

 1. Консультації з ведення зовнішньоекономічної діяльності,    а саме:  вичитування  та укладання контрактів на  поставку товару, підбору митного коду товару,  визначенню  мита на товар, попередньому прорахунку митних платежів і можливих видах контролю в відповідності до митного коду; крім того, компанія надає рекомендації по отриманню відповідних дозвільних документів в контролюючих органах;
 2. Послуги з митного оформлення вантажів, в т.ч.:  подання митної декларації та її оформлення в контролюючих органах (санітарно-епідеміологічному,  ветеринарно-санітарному, фітосанітарному, радіологічному та екологічному контролях);
 3. Акредитація (переакредитація).  Зовнішньоекономічна діяльність будь-якого підприємства починається з акредитації.  Тільки після проведення даної процедури  Ви можете брати участь в усіх зовнішньоекономічних операціях безпосередньо як суб'єкт господарської діяльності.  Враховуючи частоту зовнішньоекономічних угод, компанія PTL Group надає допомогу в акредитації, а також в аутсорсингу ЗЕД. 
 4. Послуги доставки вантажів. Намагаючись максимально полегшити процедуру доставки, компанія  PTL Group надає для своїх клієнтів як готові, так і індивідуальні комплексні рішення  в галузі міжнародної транспортної логістики.

Брокерські послуги - це захист Ваших інтересів

Враховуючи постійні зміни в законодавстві України, засновникам компаній достатньо важко вийти на міжнародний ринок самостійно.

Послуги митного брокера від компанії PTL Group включають в себе:

 1. рекомендації, перевірку, коригування супутніх документів і декларування товарів;
 2. забезпечення митних інспекторів необхідними даними про товар під час митного огляду;
 3. фізичне надання товару й документів на нього для проходження митного контролю.

Компанія PTL Group – це високий професіоналізм, гідна репутація, застосування сучасних інформаційних технологій,  досконале знання ринку, а також гарантія якісного виконання взятих на себе зобов'язань.

У митно-брокерських послугах ми найкращі, оскільки:

 1. відмінно знаємо митне законодавство й особливості ведення ЗЕД;
 2. вирішуємо поставлену задачу, спираючись на багаторічні досвід та знання; 
 3. відповідально підходимо до розробки індивідуальних та нестандартних схем;
 4. встановлюємо об'єктивні ціни на свої послуги.

Митні послуги

Скориставшись послугами спеціаліста ЗЕД компанії  PTL Group,  Вам удасться не тільки  уникнути багатьох помилок під час транспортування вантажів, але й захистити  свій бізнес від можливих юридичних та фінансових ризиків зовнішньоекономічної угоди, а також максимально оптимізувати витрати на митне оформлення товарів.

Компанія PTL Group – це комфортний митний брокер для Вашого бізнесу!

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ

Митне оформлення

Якщо Ви закуповуєте товар за кордоном чи вирішили розширити власний бізнес, тоді Ви гарантовано зіткнетеся з митним оформленням вантажів.  Звичайно, всі роботи можна проводити самостійно чи звернутися до професіоналів компанії PTL Group.

Ми пропонуємо митно-брокерські послуги для оперативного оформлення вантажів у різних митних режимах незалежно від обраного типу транспорту.  Ми надаємо митні послуги в Україні на вигідних умовах, гарантуючи  індивідуальний підхід до кожного клієнта й позитивний результат незалежно від складності оформлення.

Митні послуги: експорт та імпорт

Надання митних послуг здійснюється на експорт та імпорт. При оформленні експорту обов'язково проводиться підготовка та оформлення супровідної документації із подальшим її наданням у митні органи України.

Повний процес митного оформлення включає в себе:

 • збір документів по угоді;
 • розрахунок брокером суми мита й контроль його оплати клієнтом на користь держави;
 • подання митної декларації;
 • контроль за дотриманням усіх офіційних норм і правил при проходженні митного оформлення вантажу (в т.ч.  тарифне та нетарифне врегулювання, збір документів для інших інстанцій, робота з суміжними  службами).

Усі послуги митного брокера в компанії  PTL Group проводяться професіоналами своєї справи. Стабільний досвід у врегулюванні різних митних питань  і постійний контроль над дотриманням законодавства сприяє тому,  що ми можемо  імпортувати та експортувати вантаж будь-якого типу без жодних проблем.

Митні послуги в Києві та Київській області

Пропонуємо Вам митні послуги різних напрямків, серед яких Ви зможете підібрати відповідне рішення будь-якої проблеми, що виникла:

 • складання митних декларацій будь-якого типу з імпорту та експорту з повним документальним оформленням;
 • зберігання товару на складах;
 • акредитація суб'єкта ЗЕД у митних органах;
 • оформлення транзитних операцій.

Крім того, кожен наш клієнт може розраховувати на професійні митні консультації від досвідчених спеціалістів, які нададуть відповіді на всі питання відносно ЗЕД. Ми також можемо курирувати  зовнішньоекономічну діяльність підприємства, що дозволить мінімізувати витрати, повністю оптимізувавши процес.

Брокерські послуги в Києві

Брокерські послуги в Україні необхідні кожному,  хто займається зовнішньоекономічною діяльністю. Саме брокерські послуги захищаюсь інтереси власника вантажу чи перевізника при проходженні контролю на кордоні. При передачі даної послуги на аутсорсинг Ви будете відчувати себе впевненіше, повністю спрямувавши зусилля в бізнес, а не на вирішення поточних задач.

Професійний брокер компанії PTL Group зможе надати наступні послуги:

 • розрахунок мита для оформлення вантажу на митниці;
 • заповнення вантажної митної декларації;
 • проходження контролів різних типів й подання всієї документації до відповідних органів;
 • консультації з класифікації товару з УКТ ЗЕД, підбору  відповідного коду й визначенню мита;
 • опис вантажу, товару в митній декларації;
 • проходження різних митних контролів.

Все це сприяє тому,  що митний брокер в Україні - це не розкіш, а необхідність для Вашого бізнесу!

Вартість митних послуг

Вартість митних послуг безпосередньо залежить від типу товару, що оформлюється, а також від кількості присвоєних вантажу митних кодів у залежності від номенклатурних позицій, а також від частоти оформлень впродовж місяця. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта й намагаємося зробити митно-брокерські послуги максимально вигідними для кожного учасника ЗЕД. Для постійних клієнтів передбачені знижки, які зроблять співробітництво максимально вигідним та комфортним.

Вартість митних послуг представлена нижче:

 1. Акредитація - 1000 грн (з ПДВ);
 2. Переакредитація - 800 грн (з ПДВ);
 3. Митне оформлення експорту - від 2000 грн (из ПДВ);
 4. Митне оформлення імпорту - від 2700  грн (з ПДВ).

Послуги митного брокера: переваги

Перевагами роботи з митним брокером можна вважати:

 • виключення простоїв транспортних засобів;
 • зниження ризику співробітництва з неблагонадійними посередниками;
 • формування чіткого графіку на поставку вантажу;
 • гарантовані консультації й наявність правової підтримки при міжнародних угодах.

Послуги митного брокера в Києві "під ключ"

Якщо Ви вже не з чуток знаєте, які перешкоди чекають на підприємців при митному очищенні вантажу, тоді саме для Вас  ми пропонуємо брокерські послуги в Києві "під ключ". Ми повністю беремо на себе всі турботи, починаючи від оформлення первинної документації й закінчуючи доставкою вантажу до місця призначення.

До переліку послуг входять:

 • консалтинг по основних питаннях при митному оформленні;
 • проведення акредитації і повторної акредитації суб'єкта господарської діяльності;
 • консультація й точне визначення митного коду товару;
 • заповнення ПП чи ПД;
 • проведення повного очищення вантажу в режимі імпорту;
 • перевірка коректності експортної декларації на вантаж;
 • отримання різних дозволів та сертифікатів на товар.

Крім того, ми можемо здійснити доставку вантажу будь-яким зручним для Вас транспортом, дотримуючись усіх правил та норм. Професійний митний брокер у Києві виконає всі роботи "під ключ" на найвищому рівні. Для цього необхідно тільки надати інформацію про походження, найменування, вагу, габарити  й кількість вантажу, а також супутні документи на вантаж. А все інше здійснить наш досвідчений спеціаліст.

Співробітництво з компанією PTL Group - це вигідно, оскільки наші спеціалісти:

 • Без проблем готові вирішити найскладніші митні питання;
 • Ідеально знають ринок логістики;
 • Оперативно реагують на будь-які критичні ситуації;
 • Прекрасно знають законодавство й особливості зовнішньоекономічної діяльності;
 • Гарантують індивідуальний підхід до кожного клієнта

Крім того:

 • Всі роботи виконують професіонали своєї справи з багатим досвідом;
 • Ціни на послуги митного брокера в Києві є нижчими, ніж у конкурентів;
 • Ми беремося за складні проекти, від яких відмовляються інші компанії.

Тепер ведення зовнішньоекономічної діяльності буде для Вас не випробуванням, а легкою прогулянкою! Репутація та численні відгуки задоволених клієнтів підтверджують нашу компетентність та професіоналізм.

Відповіді на найчастіші питання:

✓Як скористатися митно-брокерськими послугами?

Вам необхідно просто нам подзвонити чи залишити заявку на сайті. Наш менеджер проконсультує по всіх питаннях та надасть Вам особистого митного брокера, який буде займатися Вашим проектом індивідуально.

✓Яка вартість послуг митного брокера в Києві?

Ми робимо все можливе, щоб вартість послуг залишалася в доступному для наших клієнтів діапазоні. Кінцева вартість залежить від таких факторів: кількості товарів, митного режиму, особливостей вантажу.

✓Які переваги надають послуги митного брокера?

Основна перевага полягає в тому, що разом з компанією PTL Group Вам більше не знадобиться витрачати багато часу на оформлення документації при декларуванні вантажу. Всю роботу проводять досвідчені спеціалісти, для яких митне оформлення - це не складна задача, а щоденна робота, тому навіть складні ситуації вирішуються максимально оперативно.

Дзвоніть менеджерам компанії PTL Group за номерами:
☎ +38 (067) 231 15 17
☎ +38 (050) 411 12 51

Замовити брокерські послуги: